Tanıtım Yazıları

İş İngilizcesinin Püf Noktalarını Biliyor musunuz?

İş İngilizcesi, adından da anlaşılacağı gibi iş ortamında kullanmak içindir. İş İngilizcesi için İngilizce bilmek yeterli değildir. Teknik terimler, cümle kalıpları ve sıralama çok önemlidir. İngilizceye hâkim birçok kişi iş İngilizcesine sıra gelince tökezler. Formula Lingua ile bu sorun ortadan kalkar. Formula Lingua’nın özel teknik eğitim dalları ile tüm teknik terimleri kısa sürede hafızanıza alırsınız.

Özel İçerik

Kurumsal bir firmada çalışıyorsanız ve yazışmalarda, sözlü konuşmalarda, dilekçe yazımı gibi sıkıcı ve zor durumlarda bildiğiniz İngilizce yetersiz kalıyorsa destek almanız gerekir. İş İngilizcesi ile normal İngilizceyi karıştıran adaylar, işin gerçeğini fark ettiğinde şirkette zorlanmaya başlar. Ek bir takviye ile sıkıştırılmış kurslara başvurur ki teknik terimlere İngilizce olarak sahip olsun. Siz de işyerinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız mutlaka ek destek almalısınız. Formula Lingua’nın uzman kadrosu, teknik destek ekibi, akademik eğitmenler ile iş İngilizcesini öğrenememe gibi bir durum söz konusu değil.

Tüm Alanlarda Eğitim

İş İngilizcesini hangi alanda kullanmak istediğinizin tespiti ve söylemi sonrasında o dalda size özel eğitim verilmelidir. Doktora yapan bir kişiye sanat İngilizcesi verilemez. Yâda mimari terimleri öğrenmek isteyen bir mimara, hekim terimleri tabii ki olmaz. Bu yüzden iş İngilizcesinin püf noktaları arasında en önemli mevzu, alanınızı bilen eğitmenlerin akademik ve profesyonel eğitim verebilecek düzeyde olmasıdır. İş İngilizcesi tahmininizden çok daha kolaydır aslında. Formula Lingua’nın verdiği özel eğitim ve materyallerle kısa sürede dile her açıdan hâkim olabilirsiniz. Sizi olumlu yönde etkileyen, gelişmiş teknik terim ve uygulamalar ile İngilizce kontrol altına alınır.

Kariyer Eğitimi

Şirket içerisindeki pozisyonunuzu yükseltmek için tek eksiğiniz İngilizce ise kaygılanmayın. İş İngilizcesini kısa sürede, disiplinli çalışarak öğrenme garantisi veren Formula Lingua ile kısa sürede işyerinde kademe atlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, kendinizi hazır hissetmeniz. Alt yapınızda İngilizce olsun ya da olmasın, öğrenme garantisi verilir. İngilizceyi hiç bilmiyorsanız, buna göre eğitim çizelgesi hazırlanır. Öncelikler belirlenir ve iş İngilizcesi ile harmanlanır. Bir taş ile iki kuş vurmuş olursunuz. Kendinize gerçekten inanın.

Formula Lingua’nın iş İngilizcesi, yabancı dil kursları ve diğer faydalı içerikleri konusunda haberdar olmak isterseniz sosyal medya sayfalarını takibe almanızı öneririm:

Formula Lingua Facebook: https://www.facebook.com/formulalingua
Formula Lingua Instagram: https://www.instagram.com/formulalingua/
Resmi web sitesi: formulalingua.com

Yazar hakkında

Erol Apaydın

6 Aralık 1990 İstanbul doğumluyum. Aslen Sivaslıyım. Evliyim. Özel bir lojistik firmasında çalışmaktayım. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım okuyorum, koyu bir BEŞİKTAŞ taraftarıyım.

1 Yorum

Yorum Bırakın