Kişisel Yazılarım Spor

”Atiba Hutchinson, Çatışmalar Başlasın”

Tarihler 31 Temmuz 2013’ü gösteriyordu. Beşiktaş, Atiba Hutchinson  diye bir futbolcu ile anlaştığını açıkladığında belki de çoğu sporseverin kafasında soru işaretleri vardı. Ama Atiba Hutchinson, geldiği ilk günden itibaren sahada gösterdiği mücadelesiyle daha şimdiden bir Beşiktaş efsanesine dönüştü. İlerlemiş yaşına rağmen mücadeleci kimliği ve efendiliği ile de taraflı tarafsız herkesin takdirini kazandı.Ve her zaman genç futbolculara örnek bir profesyonel oldu. Bence futbolundan sahadaki efendiliğine kadar heykeli dikilesi bir adam. Keşke bütün futbolcularda Atiba’mız gibi olsa ama nerdeee. Onun olmadığı bir Beşiktaş kadrosu düşünülemez. Sahadaki yerini aldığında derin bir oh çekip rahat rahat maç izleyebiliyoruz aksi takdirde sürekli stresli geçiyor dakikalar 🙂 Ligimizde saygıyı en çok hakeden futbolcu konumunda diye düşünüyorum. Neyse fazla uzatmadan konuya girelim.

Beşiktaşlı taraftarların ”Atiba Hutchinson, çatışmalar başlasın” tezahüratı ile bağrına bastığı Atiba’ya sevgisini Twitter’da gösteren 13 Atiba Hutchinson severi sizler için derledim.

‘Neden 13 acaba?’ diye merak ediyorsanız formasının arkasına bakmanız yeterli olacaktır. ?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Yazar hakkında

Erol Apaydın

6 Aralık 1990 İstanbul doğumluyum. Aslen Sivaslıyım. Evliyim. Özel bir lojistik firmasında çalışmaktayım. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım okuyorum, koyu bir BEŞİKTAŞ taraftarıyım.

10 Yorum

Yorum yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.