Tanıtım Yazıları Yaşam

Bir Dünya Kravat İle Tarzınızı Şekillendirin

Erkekler için özel giyim aksesuarı olan kravat özel renk ve tarz seçenekleri ile erkeklere özel fırsatlar sunuyor. Çok amaçlı şekilde kullanılabilen kravatlar hediye kravat olarak da tercih edilerek özel hediye seçeneği olabilir. Kravat türleri ile birçok konsept sunan kravat türleri her ortama göre seçenek sunarak özel kombinler oluşturmanızı sağlıyor.

Birçok seçenek sunan kravat türleri klasik kravat tercihi ile resmi ortamlara ve iş ortamlarına uygun seçenekler sunuyor. Bu seçeneklere baktığımızda noktalı kravat, puantiyeli kravat, motif desenli kravat ve şal tarzı kravatlarla çok sayıda alternatif sunuyor.

Bir Dünya Kravat

Bir Dünya Kravat ile Tarzınızı Siz Belirleyin…

Ekose kravat ve saten kravat gibi seçeneklerle de ekstra seçenekler sunuyor. Bunun yanında slim kravat türü ile size ince ve kibar bir götünüm kazandıran kravatlar da şık birer tercih olarak kravat tercihler arasında tarzı ile öne çıkıyor. Puantiyeli, motifli, ekose ve saten gibi seçenekleri slim tarzı ile birleştiren kravat pudra rengi kravat seçeneği ile de özel bir seçenek oluşturuyor. Birçok renk ve desen seçeneği ile özel tercihler oluşturan ipek kravatlar da kullanıcılara özel giyim konseptleri sunuyor. Son dönemin trendi olan örgü kravatlar da kullanıcılara otantik giyim tarzı sunuyor. Takım elbisenize şıklık katacak olan örgü kravat seçeneği sunarak da özel fırsatlar sunuyor.

Küçük bir parça olsa da sunduğu seçeneklerle takım elbisenizi bambaşka bir tarza dönüştürüyor. Kendisi küçük etkisi büyük olan bu giyim seçeneği pleksi kravat seçeneği ile modern bir seçenek sunuyor. Altın rengi yanında bronz gibi renklere modern seçenekleri bir arada sunan pleksi kravatlar sizi bulunduğunuz ortamda özel tarz sunuyor.

bir-dunya-kravat-2

Kravat seçeneği yanında özel aksesuarlarla da giyim konseptinizi tamamlayabilecekseniz. Mendil seçeneği ile özle bir tarza kavuşturacağınız giyim konseptinizi karakteristik bir giyim seçeneğe dönüşüyor. Özel kravat seçenekleri arasından sade kravatlar seçeneğini tercih ederek özel davetlerde ve resmi ortamlarda şık bir tercihe sahip olabilirsiniz. Bir dünya kravat seçeneği arasından özel tercihler yaparak giyim tarzınızı oluşturabilirsiniz. Bu seçenekleri konsept haline getirirken resmi ortam, iş ortamı ya da diğer amaçlara göre giyinerek bulunduğunuz ortamda şıklığınızla göz kamaştıracaksınız.

Yazar hakkında

Erol Apaydın

6 Aralık 1990 İstanbul doğumluyum. Aslen Sivaslıyım. Evliyim. Özel bir lojistik firmasında çalışmaktayım. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım okuyorum, koyu bir BEŞİKTAŞ taraftarıyım.

Yorum yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.