Tanıtım Yazıları

Sivilce Lekeleri

Halk dilinde akne olarak adlandırılan sivilcelerin temizlenmeyen ciltlerde ki yağ birikmesi sonucu ortaya çıkan küçük deri kabarcıklarının iltihaplı olarak ortaya çıkmasıyla oluşur. Bu konuda muzdarip olan kişilerin genellikle doğal olan yöntemlerle aknelerinden kurtulmayı denemişlerdir. Doğal olan yöntemlerin kalıcı bir etkisi olmamakla beraber geçici olarak geçirdikleri aknelerinde sonrasında daha büyük sorunlarla geri döndüğü gözlenmiştir. Sivilce lekeleri de bu yöntemlerin denemeleri sonucu oluştuğunu yada hiç bir yöntem denemeyip direk olarak sıkma yoluna gitmeleri sonucu oluşmaktadır. Türk Mucit Şebnem Özen’in çıkarmış olduğu Sebi Ürünleri sayesinde kalıcı olarak bu lekelerden kurtulmak mümkündür.

Sebi Ürünleri Sadece Sivilce Lekelerinde mi Kullanılır?

Uluslararası patent almış ürünlerin bir çok ödüle layık görülmüş olması sadece tek bir sorunu gidermede yardımcı olan ürünler olmaması ve ‘Hücre Yenileyici’ özellikte olması da ürünlerin çok önemli özelliklere sahip olduğunu da kanıtlar niteliktedir. Sivilce lekelerine sebep olan durumları yaşamamak için (yanlış kullanılan yöntemler) en başından önlem almak sivilcelerinizden kurtulmak için Sebi ürünlerinden faydalanmakta yarar var. Sivilce lekeleri yok etmesi dışında cildin yağ dengesini ayarlıyor olması, siyah noktaları da yok etmesi, daha parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmamızı sağlayan ürünler olduğu kanıtlanmış bir gerçektir.

Sebi Ürünlerinin Kullanım Süresi Nedir?

Sebi ürünlerinden etkili ve hızlı bir biçimde sonuç alınması için düzenli kullanılması şarttır. Sabah ve akşam vakitleri olmak üzere iki kez uygulanması gereken mucizevi ürünleri temizlenmiş bölgeye tercihen kullanabileceğiniz Sebi Su ile temizleyerek lekeli olan bölgeye uygulamanız gerekmektedir. Aynı zamanda sivilcelerinizi kurutarak doğru bir temizleme yoluna gitmeniz halinde de leke oluşumuna engel olabilirsiniz. Piyasada bulunan bir çok ürün olduğunu görmüşsünüzdür. Dikkat etmeniz gereken ürünlerin tek resmi satıcı olan sebisimyaci.com adresinden veya orjinal barkodlu eczanelerden almanız olacaktır. Sebi Simyacı ürünleri ile birlikte sivilce lekeleri kesin olarak yok edilebilir. Ürünlerin tamamı sağlık bakanlığı onaylıdır ve doktorlar reçete ile yazabilmektedir. Tüm tıp dünyasında kabul edilen bu ürünlerin düzenli olarak kullanımı tüm cilt sıkıntılarınızı gidermede sizlere yardımcı olmaktadır.

Yazar hakkında

Erol Apaydın

6 Aralık 1990 İstanbul doğumluyum. Aslen Sivaslıyım. Evliyim. Özel bir lojistik firmasında çalışmaktayım. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım okuyorum, koyu bir BEŞİKTAŞ taraftarıyım.

Yorum yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.